Obsługa kadrowo-płacowa firm

Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji firmy w sposób kompleksowy, dokładny, bezbłędny i w terminie to jedno z głównych zadań przedsiębiorcy. Jeżeli właściciel firmy spędza za dużo czasu na czynnościach związanych z pracownikami lub chce skupić się na rozwoju własnej firmy, to warto skorzystać z usługi outsourcingu.

Obsługa kadrowo-płacowa firm świadczy ofertę w postaci sporządzania sprawozdań, prowadzeniu kartotek akt osobowych, ewidencji i wynagrodzeń pracowników, naliczaniu wynagrodzeń, wystawianiu zaświadczeń, przeprowadzaniu czynności związanych z wystawianiem świadectw pracy, przekazywaniu dokumentacji do ZUS itp.

Z usługi korzystają zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, szczególnie jeżeli właściciel posiada w firmie kilkudziesięciu, a może nawet kilkuset pracowników. Ponadto ciągle zmieniające się przepisy oraz konieczność podnoszenia kwalifikacji księgowych w firmie – w tej sytuacji outsourcing jest dla właściciela biznesu rozwiązaniem tańszym oraz efektywniejszym. Zewnętrzny zespół zadba o wszelkie wynagrodzenia oraz zapewni kontrolę nad dokumentacją związaną z ZUS, dzięki czemu Klient może liczyć na fachowe doradztwo.