Pozyskanie pozwolenia na pracę w Polsce pomoc

Cudzoziemcy którzy chcą podjąć pracę w Polsce potrzebują do tego specjalnego zezwolenia. Jego uzyskanie jest obowiązkiem przyszłego pracodawcy – to on musi złożyć odpowiednie wnioski i dokumenty w urzędzie wojewódzkim.

Załatwienie wszystkich formalności może potrwać jakiś czas. Kompletowanie dokumentów, uzupełnianie wniosków, składanie ich w urzędach, oczekiwanie na decyzje – wszystko to może zająć nasz cenny czas. Dlaczego by nie przekazać tych obowiązków w ręce profesjonalistów?

Nasza firma może zaoferować kompleksową pomoc w staraniach o zezwolenie na pracę dla cudzoziemca. Proponujemy załatwienie za Państwa takich spraw, jak przygotowanie dokumentów, czyli złożenie ich w odpowiednich instytucjach. Służymy również poradami prawnymi na każdym etapie procedury i pomocą w podejmowaniu ważnych decyzji.

Jeśli planują Państwo zatrudnienie obcokrajowca, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Może się okazać atrakcyjną alternatywą dla czasochłonnego procesu starania się o zezwolenie na pracę. Zapewniamy najwyższy standard oferowanych usług – zapraszamy do kontaktu i osobistego przekonania się o tym fakcie.