Księgowość dla firmy

Prowadzenie dokumentacji firmowej stanowi obowiązek każdego przedsiębiorcy. Katalogowanie zdarzeń gospodarczych jest nader istotne, ponieważ to na ich podstawie firma rozlicza się z państwem.

Prowadzenie księgowości należy jednak do czynności problematycznych. Wpływają na to przede wszystkim nieustannie modyfikowane przepisy polskiego prawa, bowiem za nawet najdrobniejsze przeoczenia z ich tytułu wyciągnięte zostaną konsekwencje, najczęściej w postaci obciążenia finansowego.

Wielu przedsiębiorców decyduje się na outsourcing księgowy, czyli przekazanie opieki nad własną dokumentacją specjalistycznym jednostkom. W tego typu usługach specjalizuje się nasza firma. Oferujemy profesjonalną opiekę księgową dla małych i dużych firm.

Prowadzimy księgi handlowe, dokumentację kadrowo-płacową, zajmujemy się optymalizacja podatkową, a także doradztwem z ich zakresu. Wpływamy na poprawę stosunków z Urzędem Skarbowym. Dodatkowo, w razie konieczności oferujemy także reprezentowanie przedsiębiorstwa przed organami państwowymi.