Doradztwo księgowe dla firm z branży IT

Prowadzenie własnej firmy to nie tylko wykonywanie czynności firmowych związanych z bieżącą działalnością firmy, ale także wykonywanie zadań prawnie nałożonych np. prowadzenie firmowej księgowości. Ilość zadań do wykonania będzie różniła się w zależności od wielkości firmy, ilości pracowników, formy prawnej firmy, formy prowadzonej księgowości ale przede wszystkim od branży działalności.

W ostatnich miesiącach zauważalny jest znaczny rozwój firm branży IT, coraz więcej też takich firm się otwiera z uwagi na duży popyt na usługi informatyczne czy programistyczne.

Nasza firma prowadzi księgowość kilkunastu firm branży IT. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę księgowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy na bieżąco monitorują zmiany księgowe. Nasi eksperci od samego pomysłu Klienta o założeniu firmy w branży IT pomagają i doradzają proponując optymalne i korzystne rozwiązania księgowe oraz podatkowe. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty oraz podjęcia współpracy księgowej.