Zgłoszenie do VAT w spółce z o.o.

Aktualnie chcąc zgłosić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością jako płatnika podatku VAT należy liczyć się z możliwością odmowy.
1. stycznia 2017 roku w życie wszedł szereg zmian mających na celu uszczelnienie prawa podatkowego. Wprowadzone modyfikacje mają przede wszystkim zniwelować przestępstwa z zakresu wyłudzenia VAT poprzez umożliwienie rejestracji firmom, mającym kontakt z karuzelami podatkowymi.

Niestety zmiany te również dotkliwie odbiją się na zwyczajnych przedsiębiorcach, którzy prócz odmowy mogą zostać obarczeni również kaucją rejestracyjną w wysokości nawet do 200 tysięcy złotych. Opłata ta przeznaczona jest dla jednostek, u których wystąpi prawdopodobieństwo powstania zaległości podatkowych.

W celu zwiększenia swoich szans na rejestrację spółki z o.o. w VAT zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Oprócz pomocy w rejestracji oferujemy też sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Zakup takiej jednostki ogranicza wszystkie formalności i pozwala natychmiast rozpocząć prowadzenie swojego przedsięwzięcia.